Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przewozy do Niemiec

W Safebus realizujemy także przewóz osób do Niemiec. Obsługujemy całą północną część terytorium naszych zachodnich sąsiadów. Wyruszamy z kraju w czwartki i niedziele, a nasze busy do Polski z Niemiec wracają w każdy piątek i poniedziałek.

Odbądź komfortowy przejazd z Polski do Niemiec na pokładzie naszych nowoczesnych i przestronnych, 9-osobowych busów Renault Traffic wyposażonych w DVD, dwustrefową klimatyzację i wygodne fotele. Nie martw się też, jeśli podróżujesz z dużym bagażem – w naszym obszernym luku z łatwością zmieścimy wszystkie Twoje walizki.

Safebus – bezpieczne busy do Niemiec

Nasze busy z Niemiec do Polski dojeżdżają do województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

Dlaczego Safebus to najlepsza opcja, jeśli podróżujesz do lub z tego rejonu naszego kraju? Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przewozy z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec realizujemy więc tylko w pełni sprawnymi, regularnie kontrolowanymi pojazdami. Ponadto, nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone i kompetentne osoby, które stanowią gwarancję sprawnego przejazdu i sympatycznej atmosfery na każdym etapie podróży.

Przewozy do Niemiec z Safebus

W firmie Safebus dbamy o to, abyś chciał do nas wracać. Dlatego, poza najwyższą jakością usług, przygotowaliśmy dla Ciebie także atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Podróżujesz z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami? Rezerwując przejazd grupowy, otrzymasz indywidualnie naliczany rabat. Zniżki udzielamy także przy zakupie przejazdu powrotnego (w dwie strony). Kursujesz między Niemcami a Polską regularnie? Zaopatrz się w nasz karnet przejazdowy i zapełnij go siedmioma pieczątkami, a ósmy przejazd odbędziesz za symboliczną złotówkę!

Safebus – międzynarodowy przewóz osób, busy do Niemiec. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 662 902 333, wyślij e-mail na safe-bus@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd z Safebus.