Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przewozy do Holandii

Wybierz się w podróż do Holandii z Safebus. Pracujesz w tym kraju? Odwiedzasz bliskich? Wybierasz się na wycieczkę? Postaw na naszą firmę. Oferujemy przewóz osób do Holandii na pokładzie wygodnych i nowoczesnych busów. Wyjeżdżamy w czwartki i niedziele, a nasze busy do Polski z Holandii wracają w piątki i poniedziałki.

Swoją ofertę przewozów do Holandii kierujemy do mieszkańców północno-zachodniej Polski: województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i przyjazną atmosferę na każdym etapie podróży: od rezerwacji przejazdu, aż do jego zakończenia w miejscu docelowym.

Przejazd z Polski do Holandii

Nasze busy do Holandii dowiozą Cię do celu szczęśliwie i komfortowo. Bezpieczeństwo to nasz priorytet – busy kursujące z Holandii do Polski i z Polski do Holandii są przez nas stale kontrolowane pod tym względem. Regularnie przechodzą też wszystkie niezbędne przeglądy. Dbamy także o to, aby zatrudniać tylko doświadczonych, kompetentnych kierowców oraz aby przed trasą byli oni zawsze wypoczęci.

Komfortowe busy z Holandii do Polski – tylko Safebus

Wiesz już, że z nami przejazd z Polski do Holandii i z Holandii do Polski odbędziesz bezpiecznie. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie nasze usługi? Podróżując z Safebus, masz gwarancję:

  • wygody – przewozy z Holandii do Polski i z Polski do Holandii realizujemy komfortowymi i przestronnymi 9-osobowymi pojazdami Renault Traffic, wyposażonymi w wygodne fotele, dwustrefową klimatyzację i sprzęt DVD;
  • dobrej atmosfery – dbamy, abyś z naszych busów wysiadł zadowolony i uśmiechnięty, a podróż jak najmniej się dłużyła;
  • miejsca na wszystkie Twoje bagaże – nasze auta posiadają ogromną przestrzeń bagażową
  • uczciwych cen i korzystnych promocji – podróżuj z nami, a swój ósmy przejazd odbędziesz za symboliczną złotówkę. Rabatów udzielamy także przy rezerwacjach grupowych oraz zakupie przejazdu powrotnego (w dwie strony).

Wybierz przewozy do Holandii z Safebus. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 662 902 333 lub (+31) 617 227 465, wyślij e-mail na safe-bus@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd już teraz.